Pokolorowany kiciuś

Nasze pociechy uwielbiają bajki, uwielbiają też malować, zwłaszcza to co wyjątkowo przypada im do gustu. Choć bajka o uroczym białym kotku ma już trochę lat nie wychodzi z mody.

Kolorowanki hello kitty są wciąż jednymi z ulubionych. Dziewczynki wprost szaleją za tą uroczą bielutką postacią. Obecnie ilość bajkowych postaci jest ogromna, co chwile wychodzą przecież nowe, interesujące serie z uroczymi stworkami czy zwierzątkami. Jednak nasze dzieciaki nie rzadko wybierają to, co my sami oglądaliśmy w dzieciństwie. Chociaż ta japońska bajka nie weszła na polski rynek aż tak późno, to liczy już sobie sporo lat. Można więc by uznać, że jest ona raczej tą, która odeszła w zapomnienie. Nic bardziej mylnego! Dzieci wciąż ją uwielbiają i szukają postaci kochanego kotka na sklepowych półkach.

No właśnie, co zrobić kiedy dziecko usilnie próbuje znaleźć coś związanego z tą postacią, ale z racji wyparcia ją przez inne, nowe bajki nie jest to takie proste? Internetowe portale to skarb, kolorowanki do druku hello kitty wywołają uśmiech na słodkiej twarzyczce każdego malucha! Nie musimy więc głowić się nad tym gdzie znaleźć kolorowankę, z niestety wypartą już przez inne bajki postacią. To też duża oszczędność pieniędzy, nie kupujemy malowanek w sklepie lecz wybieramy dokładnie to, co akurat podoba się dziecku i zwykle nieodpłatnie, zwyczajnie na świecie drukujemy. Zadowoleni z takiego rozwiązania są nie tylko rodzice, ale też nasze ukochane pociechy, które z wielką radością pokolorują w końcu to, co przecież tak bardzo sobie ulubili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *